Moda męska

Moda męska
1 vote, 10.00 avg. rating (87% score)

Moda meska (9)Duża ilość mężczyzn boryka się z problemem jak dobrać ciuchy pod swój wzrost, czy też wagę ciała. Wysocy jak i niscy, szczupli i krępi dobierając swoje cuchy zderzyli się z wielkim problemem jakim jest moda męska.

W tym artykule przybliżę jak zachować „trzeźwy umysł” w dobieraniu ciuchów.
Po pierwsze:
Jeśli jesteś szczupły i zarazem niski zaprzestań noszenia luźnych ciuchów, przerzuć się na ciuchy, które podkreślą twoje atuty, czyli cechy twojej sylwetki. Zacznij kupować ciuchy z działu slim fit.
Po drugie:
Nie noś grubych materiałów, które strasznie pogrubiają sylwetkę, zacznij nosić cienkie ubrania.
Po trzecie:
Niskie osoby, ze względu na swój wzrost próbują coś z tym zrobić, jedynym rozwiązaniem jest w tej sytuacji noszenie kolorów identycznych lub chociaż bardzo zbliżonych do siebie, co optycznie w oczach innych osób doda ci parę centymetrów.
Po czwarte:
Zacznij skracać rękawy przy koszulkach lub bluzach, jeśli są one za długie. Za długie rękawy bowiem zabierają parę centymetrów, przez co wydajesz się troszeczkę niższy.

Ciekawe artykuły o urodzie oraz modzie online:

Slowa kluczowe: przesłony wodoszczelne, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, onlynails cennik, kawitacja kielce, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, Vademecum elektryka SEP, redox extreme efekty, armatura łazienkowa Apavisa, orienteering miejski na imprezę integracyjną, zerwany triceps, rodogosz ogrody

About author

Related Articles